O nas

Witamy serdecznie

dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej IKAFI - NIERUCHOMOŚCI i zapraszamy do naszego biura

Decyzja zakupu czy też sprzedaży nieruchomości jest bardzo ważną życiową decyzją i dla jej prawidłowego przeprowadzenia potrzebna jest wiedza z zakresu prawa jak też budownictwa, którą klient uzyska korzystając z usług naszego biura posiadającego ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku nieruchomości.

Biuro świadczy usługi pośrednictwa w oferowaniu, poszukiwaniu, przygotowaniu transakcji z zakresu kupna, sprzedaży, dzierżawy, najmu, mieszkań, domów, działek budowlanych, terenów inwestycyjnych, obiektów przemysłowych, lokali użytkowych, wycen szacunkowych dla celów sprzedaży, negocjacjach, pomoc w skompletowaniu dokumentów, a także w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

 

Dla naszych klientów proponujemy zawsze korzystne i konkurencyjne na rynku warunki współpracy. Zainteresowanym klientom służymy pomocą i fachowym doradztwem, posiadamy wieloletnie doświadczenie, stosowne wykształcenie, licencje zawodowe pośrednika z zakresu obrotu nieruchomościami a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Współpracując z naszymi doświadczonymi, kompetentnymi i cenionymi przez klientów partnerami między innymi: kancelarią notarialną, rzeczoznawcą majątkowym, architektem wnętrz, firmą leasingową, bankami gwarantujemy rzetelną i fachową obsługę pod względem merytorycznym i prawnym, zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa transakcji dokonanej przez naszych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

poniedziałek – piątek godz. 9 – 17
soboty – w godz. wcześniej z nami umówionych.

Compare listings

Porównać